Dyskretni

Profesjonalni

Skuteczni

biuro detektywistyczne poznań

Biuro detektywistyczne Poznań DETEKPOL specjalizuje się w świadczeniu usług detektywistycznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Głównym celem naszych działań jest zapewnienie Klientom optymalnej skuteczności, a przy tym pełnej dyskrecji czynności detektywistycznych. Efekty naszej pracy posiadają moc prawną, dlatego też mogą być wykorzystane przez Klienta naszego biura jako materiał dowodowy w rozprawach sądowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, również zdobyte w trakcie pracy w jednostkach specjalnych oraz w pracy operacyjnej w MSWiA. Dysponujemy nowoczesnym i rozbudowanym zapleczem, w tym wysokiej klasy sprzętem technicznym pozwalającym nam na skuteczne pozyskiwanie informacji oraz ich zabezpieczenie. Pracujemy w oparciu o jasno wyznaczone zasady, dążąc do tego, aby zapewniać naszym klientom pomoc zgodnie z ich oczekiwaniami, zarówno w obszarze życia prywatnego, jak i zawodowego.

Agencja detektywistyczna DETEKPOL świadczy usługi w całej Wielkopolsce

Prywatny detektyw podejmuje działania dla naszych Klientów w szczególności w Poznaniu oraz Wielkopolsce, ale również jesteśmy w stanie realizować je na zlecenie na terenie całego kraju i poza jego granicami. Nasze biuro detektywistyczne działa legalnie w oparciu o koncesję detektywistyczną wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

DETEKPOL – agencja detektywistyczna Poznań – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

 

 

Kontakt